Atranka į 2022 metų EUROCUP (Europos klubų turnyrą) ir BSCC (Pabaltijo klubų turnyrą)

REGISTRACIJA IR DATOS

 1. Komandos į atranką registruojasi iki 2022 rugpjūčio 14 d.
 2. LT klubų taurė 2022 vyks rugpjūčio 27-28 d. Kaune, Draugystės parko aikštyne.
 3. EUROCUP turnyras vyks 2022  lapkričio 10-13 d. Saint Yrieix, Prancūzijoje.
 4. BSCC turnyras vyks 2022  rugsėjo 17-18 d. Birštono petankės aikštyne.
 5. Klubų žaidėjai, dalyvaujantys EUROCUP atrankoje, privalo ne mažiau nei 6 mėnesius iki LT klubų taurės pradžios priklausyti atstovaujamam klubui, taip pat privalo ne mažiau nei 6 mėnesiai iki EUROCUP pradžios turėti LPA išduotą tarptautinę licenciją (toliau – TL).
 6. Klubų žaidėjai, dalyvaujantys BSCC atrankoje, privalo ne mažiau nei 3 mėnesius iki LT klubų taurės pradžios priklausyti atstovaujamam klubui, taip pat bent 6 mėnesius nebuvę kitų petankės klubų narių sąrašuose, taip pat privalo ne mažiau nei 14 dienų iki LT klubų taurės 2022 pradžios turėti LPA išduotą TL.
 7. Dalyvauti LT klubų taurėje, bet nedalyvauti atrankose galės tie klubai, kurie bent tris mėnesius vykdo veiklą Lietuvoje ir priklauso LPA. Žaidėjai, atstovaujantys klubo komandą, privalo mažiausiai 6 mėnesius nebūti įtraukti į kito klubo narių sąrašus ir mažiausiai 14 dienų iki varžybų privalo turėti galiojančią LPA išduotą nacionalinę arba tarptautinę licenciją.

VARŽYBŲ FORMATAS

 1. Klubas gali deleguoti  tik vieną komandą.
 2. Komandą turi sudaryti mažiausiai 6, daugiausia 8 žaidėjai. Jei komandą sudaro 6 žaidėjai, tai bent vienas iš jų turi būti priešingos lyties. Jei komanda sudaryta iš 7-8 žaidėjų – tai bent du žaidėjai privalo būti priešingos lyties.
 3. Žaidimas vyks pagal EUROCUP reglamentą – žaidžiama klubas prieš klubą – 6x vienetų varžybų, 3x dvejetų varžybų (bent vienas dvejetas turi būti sudarytas iš priešingos lyties žaidėjų), 2x trejetų varžybos (vienas trejetas privalo būti sudarytas iš priešingos lyties žaidėjų). MIX dvejetai ir trejetai žaidžia prieš kito klubo taip pat MIX komandas.

ATSTOVAVIMAS

 1. Atstovavimą atrankoje į BSCC ir EUROCUP laimi klubas, ne individualūs žaidėjai dalyvavę LT klubų atrankoje. Tai reiškia, kad klubas savo nuožiūra gali keisti komandos sudėtį, tačiau pakeisti žaidėjai privalo atitikti šiose taisyklėse keliamus reikalavimus dėl terminų ir licencijų.
 2. LT klubų taurę laimėjęs klubas gauna teisę dalyvauti EUROCUP turnyre.
 3. Dalyvauti BSCC turnyre galės 2 arba 3 (priklausomai nuo užsieniečių delegacijos) aukščiausias vietas LT klubų taurėje užėmę klubai.
 4. Klubui negalint atstovauti Lietuvą, atstovavimo teisė pereis sekančią vietą atrankoje užėmusiam klubui.