PAREMKITE

Tapkite petankės sporto šakos plėtros Lietuvoje dalimi. Paremkite Lietuvos petankės asociaciją ir tapkite mūsų informaciniu, techniniu, oficialiu, generaliniu ar vardiniu rėmėjų. Mes esame įsitikinę, kad rasime abipusiškai naudingą bendradarbiavimo formą.

Kreipkitės el. paštu [email protected] arba [email protected]

Lietuvos petankės asociacija vienija keturis Lietuvos petankės klubus, kuriems priklauso absoliuti dauguma sportinės petankės žaidėjų Lietuvoje. Mūsų tikslas plėtoti tiek sportinę, tiek rekreacinę petankę. 

Petankė – sporto šaka, kurioje varžytis gali visi nepriklausomai nuo lyties ir amžiaus. Rekreacinėje nepriklausomai ir nuo sugebėjimų. Europoje sportinę petankę žaidžia beveik 400,000 žmonių. Rekreacine petanke užsiimančių asmenų skaičius yra bent 10 kartų didesnis. Todėl manome, kad tokios visuomenės grupių nediskriminuojančios sporto šakos plėtra Lietuvos gyventojams sukurtų apčiuopiamą pridėtinę vertę.

Ieškome rėmėjų, kurie mus galėtų paremti finansiškai, prekėmis ar paslaugomis.

Mes galime pasiūlyti reklamą: čempionatuose, turnyruose, įvairiuose renginiuose, internete, socialiniuose tinkluose, atributikoje, aprangoje, informacinėje spaudoje.

Galvojate apie aukščiau neįvardintą bendradarbiavimo būdą? Pasikalbėkime apie tai!

Kodėl verta mus remti?

1. Prekės ženklo ir rėmėjo vardo žinomumo sklaida. Rėmėjo vardas gali būti platinamas renginio vietoje, reklaminiuose bukletuose ir žiniasklaidos priemonėse, informuojančiose apie renginį. Geresnis kompanijos vardo ar prekės ženklo žinomumas gali lemti didesnius pardavimus.

2. Rėmėjo įvaizdžio gerinimas. Susiedamas savo vardą su renginiu ar organizacija, rėmėjas atitinkamai gali pagerinti savo vardo prestižą visuomenės akyse.  Asociacijos renginiai gali visuomenėje sukelti įspūdį, kad rėmėjas yra finansiškai stabilus ir tvirtas. Selektyviai pasirinkus remiamus renginius rėmėjas gali keisti savo įvaizdį ir jį susieti su renginio aspektais. 

3. Produkto išbandymas ir tiesioginiai pardavimai. Renginį rėmėjas gali išnaudoti savo naujo produkto pristatymui ir išbandymui prieš pateikiant jį masiniam pardavimui. Masinių renginių metu apeinami vartotojų socialiniai, finansiniai, laiko ribojimai.

4. Socialinių santykių stiprinimo galimybės. Renginio rėmėjas savo partneriams gali pademonstruoti draugiškumą ir sustiprinti socialinius-verslo ryšius. Pvz., sudaryti galimybę dalyvauti uždaruose renginiuose, įsigyti pigiau ar nemokamai su renginiu susijusios atributikos. Atitinkamai, renginio metu gali būti praplėstas socialinių ryšių ratas.

5. Galbūt tai bus pradžia ilgos ir gražios draugystės su petanke ir mūsų bendruomene.

Bendraukime!

[email protected] / [email protected]