Kolegialus valdymo organas

Almantas Burneika

Valdybos narys (pirmininkas)

almantas@lietuvospetanke.lt
almantas@lithuanianpetanque.com
+370 657 846 89

Vytautas Jurgaitis

Valdybos narys

vytautas@lietuvospetanke.lt
vytautas@lithuanianpetanque.com
+370 652 572 02

Rolandas Kukcinavičius

Valdybos narys

rolandas@lietuvospetanke.lt
rolandas@lithuanianpetanque.com
rkukcinavicius@hotmail.com
+370 612 879 93

Vienasmenis valdymo organas

Mindaugas Matulionis

Prezidentas

prezidentas@lietuvospetanke.lt
president@lithuanianpetanque.com
+370 616 844 79

Kontrolė

Ieva Juknaitė

Revizorė

ieva@lietuvospetanke.lt
ieva@lithuanianpetanque.com
+370 636 480 06

Klubų atstovai

Vilmantas Burneika

“A3 Vėtra” klubo prezidentas

vilmantas.burneika@gmail.com
+370 614 765 88

Sigitas Limontas

“Boules LT” klubo prezidentas

info@boules.lt
+370 699 139 70

Darius Šolys

Kauno petankės klubo prezidentas

kaunopetanke@gmail.com
+370 684 170 01

Remigijus Bielskis

“Šiaulių” petankės klubo prezidentas

petanke@duktas.lt
+370 652 477 65